ÜCRETSİZ KARGO!

Lively Kaz Tüyü Yastık

339,00TL

Kaz tüyü dolgu malzemesiyle üretilen Lively Kaz Tüyü yastık, yumuşaklık ve elastikliğiyle uzun süre en sağlıklı uyku deneyimi sağlamak için geliştirildi.

Etiketler: lively, kaz, tüyü, yastık, yorgan

Lively Kaz Tüyü Yastık

Rahat bir uyku için en önemli şeylerden biri olan doğru yastık seçiminde kaz tüyü, zarifliği, yumuşaklığı ve kalitesiyle ön plana çıkan dolgu malzemelerinden biri. Güne zinde başlamak ve iyi bir gün geçirmek için sağlıklı bir uyku süresine sahip olmanız ve uyurken de olabildiğine rahat olmanız için kullanılan kaz tüyü yastıklar, yatırım yapabileceğiniz en doğru uyku ekipmanlarından.

 

Lively Kaz Tüyü Yastık, uyurken başınızı destekleyecek kadar sağlam ancak varlığını hissetmeyeceğiniz kadar da yumuşak ve hafif olmasıyla öne çıkıyor. Dolgu malzemesinde en iyi kalitede elastiklik ve nefes alabilme özelliklerini barındıran Lively Kaz Tüyü Yastık, yüzde 90 gıdık tüyünden ve yüzde 10 sırt tüyünden üretildi.

Kazın gıdık tüyü, yumuşaklığı, rahatlığı, esnekliği ve sağlamlığı en iyi kalitede olan tüy çeşididir. Bu sebeple gıdık tüyünü; Lively Kaz Tüyü Yastık’ta kullanmak üzere sizin uyku kalitenizi artırmak için seçtik.

Lively Kaz Tüyü Yastık, vücut ısısını koruyan yapısı, yumuşak pamuk kaplaması ve kullanım sonrasında ilk şekline dönen esnekliğiyle uzun süreli olarak en iyi uyku deneyimini yaşamanız için üretildi.
 

Lively Kaz Tüyü Yastık Kaplama Kumaşı

%100 Pamuk

Lively Kaz Tüyü Yastık Dolgusu

%100 Kaz Tüyü

Lively Kaz Tüyü Yorgan Ebatları

Yastık ebatı 50 x 70cm

Lively Kaz Tüyü Yastık Bakım Talimatları

Kuru temizleme

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi