ÜCRETSİZ KARGO!

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan

Başlayan Fiyatlarla: 1.190,00TL

Kaz tüyü diğer dolgu malzemelerine göre daha hafif ve ince olup, ısıyı daha fazla tutarak düşük sıcaklıklarda bile vücut ısısını korur.

  • Tek Kişilik (155 cm x 215 cm)
  • Çift Kişilik (195 cm x 215 cm)

Etiketler: dreamy, kaz, tüyü, yorgan, yastık

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan

Uyku kalitenizi artırmak için en iyi seçimi yapmak, güne zinde başlayıp iyi bir gün geçirmek için oldukça önemli. Uyurken üzerinize örttüğünüz yorganın kalitesi, sıcak havada nefes alabilir olması ve soğuk havada iklim kontrolü yaparak ısıyı içeride tutarak vücut sıcaklığınızı korumasının yanında dokunuşa karşı yumuşak ve hafif olması da seçim yaparken dikkat edilmesi gereken kıstaslardan.

 

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan, tüm bu kriterleri karşılayarak size bir yorganın sunabileceği en iyi uyku deneyimini uzun yıllar sunmak için üretildi. Dreamy Kaz Tüyü Yorgan, yüzde doksan gıdık tüyünden ve yüzde 10 sırt tüyünden üretildi. Gıdık tüyü, nefes alabilen yapısı, yumuşaklığı ve elastikliğiyle birlikte hem iklim kontrolü sağlıyor hem hafiflik sunuyor hem de cildiniz üzerinde bir kuş kadar hafif durarak rahatlık ve konfor vaadediyor.

 

Klasik bir tasarıma sahip olan Dreamy Kaz Tüyü Yorgan, içerdiği teknolojik özellikleriyle vücut ısısını korurken dört mevsim kullanıma da uygun bir şekilde, size en iyi uyku deneyimini sunmak için üretildi.

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan Kaplama Kumaşı

%100 Pamuk

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan Dolgusu

%90 Gıdık Tüyü
%10 Sırt Tüyü 

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan Ebatları

Tek Kişilik 155 x 215 cm
Çift Kişilik 195 x 215 cm

Dreamy Kaz Tüyü Yorgan Bakım Talimatları

Kuru temizleme

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi