ÖZEL FIRSAT ÜRÜNÜ!

Dreamy Kaz Tüyü Yastık

669,00TL

Yastıkta kaz tüyü, diğer dolgu malzemelerine göre daha hafif ve ince olup, ısıyı daha fazla tutarken elastikliğiyle de uzun süreli kullanım sağlar.

Etiketler: dreamy, kaz, tüyü, yastık, yorgan

Dreamy Kaz Tüyü Yastık

Sağlıklı bir uyku için en önemli şeylerden biri olan doğru yastık seçiminde kaz tüyü en çok öne çıkan dolgu malzemelerinden birisi. Güne zinde başlayıp iyi bir gün geçirmek için uykunuzu en iyi şekilde almanız ve bunu da sağlığınıza en uygun yatak, yastık ve yorgan ile yapmanız gerekiyor. Günün yorgunluğunu atıp bir sonraki güne zinde uyanmak için özellikle doğru yastık seçimi kritik önem taşıyor. Dreamy Kaz Tüyü Yastık, uyurken başınızı bulutun üzerine koymuşsunuz gibi bir yumuşaklık sağlarken elastikliğiyle de orijinal formunu uzun süre koruyacak şekilde geliştirildi.

 

Dreamy Kaz Tüyü Yastık, nefes alabilen yapısı, yumuşaklığı, elastikliği ile sağlıklı bir uyku çekmeniz için gerekli tüm kriterleri sağlayan; rahatlık ve lüksü birarada yaşamanız için üretilen son model yastıklarımızdan. Dreamy Kaz Tüyü Yastık, yüzde doksan gıdık tüyünden ve yüzde on sırt tüyünden üretildi. Gıdık tüyü, nefes alabilen yapısı, yumuşaklığı ve elastikliğiyle birlikte hem iklim kontrolü sağlıyor hem hafiflik sunuyor hem de cildiniz üzerinde bir kuş kadar hafif durarak rahatlık ve konfor vaadediyor.

 

Ergonomik ve klasik bir tasarıma sahip olan Dreamy Kaz Tüyü Yastık, içerdiği teknolojik özellikleriyle vücut ısısını korurken dört mevsim kullanıma da uygun bir şekilde, size en iyi uyku deneyimini sunmak için üretildi.

Dreamy Kaz Tüyü Yastık Kaplama Kumaşı

%100 Pamuk

Dreamy Kaz Tüyü Yastık Dolgusu

%90 Gıdık Tüyü
%10 Sırt Tüyü 

Dreamy Kaz Tüyü Yastık Kaplama Kumaşı

Yastık ebatı 50 x 70cm

Dreamy Kaz Tüyü Yastık Bakım Talimatları

Kuru temizleme

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi